המיזמים שלי

מגדר בשטח .

going you way פרוייקט

מייסדת ומנהלת
Going Your Way

אחרי יותר מעשור של הדרכת קבוצות תגלית, ב-2019 הקמתי את המיזם "Going Your Way" – סיורים ומפגשים עם מומחיות תוכן.

אני מציעה תכנים איכותיים וחווייתיים להיכרות מעמיקה וחקירה של העיר דרך מגוון נושאים לבחירה מתוך מאגר מגוון וכוללני של מומחיות תוכן, המעבירות סיורים בתל אביב ובירושלים באנגלית, רוסית וספרדית.

תגלית

המטרות של הפרויקט:

ליצר הזדמנויות תעסוקה למורות דרך-אימהות ולצמצם פערים מגדריים הקיימים בשדה התיירות.

לחשוף את המשתתפות והמשתתפים למודלים של נשות חינוך ונשים עצמאיות מוכשרות בתחומים שונים.

להכיר את ישראל המודרנית דרך סיורים עם ערך מוסף – יזמות חברתית, קיימות, מגדר ולהט"ב, ביקור בשכונות להיכרות עם גיוון ושונות בחברה הישראלית.

מנהלת ומפיקת תוכן –
טיולי פסח 2023 עבור
עמותת המורים

מאות מורות מכל רחבי הארץ יצאו ליומיים של טיולים מעשירים וחוויתיים מהנגב ועד הגליל המערבי, שאת כולן הדריכו מורות דרך-אימהות מקהילת Super-Mom – Super-Guides  – קבוצה שהוקמה במטרה לעודד מורות דרך לשלב בין אימהות להדרכה. הטיולים נבנו והופקו בהזמנת חברת יאן הפקות שבחרה בי להוביל את היוזמה.

אינה עם תמונה

במסלולים שולבו עסקים מקומיים של נשים כדי לתמוך בעסקים ולקבל השראה.

הבחירה לקדם שוויון מגדרי בתחום הוראת דרך היא פורצת דרך וחשובה. מקווה שהיא תהווה מודל והשראה לאחרים וליוזמות נוספות בהמשך.

שיתוף פעולה עם קהילת מורות דרך-אימהות היא הזדמנות לפגוש נשים עצמאיות ומוכשרות המשלבות בין אימהות לקריירה מצליחה בתחום עם אתגרים עבור נשים, בעיקר עבור אימהות.

הצטרפו אלי ליצירת שינוי, שיתופי פעולה ויוזמות בתחום הדרכה, חינוך ומגדר ויחד נפעל לקידום נוכחות נשית שוויונית והעלאת מודעות מגדרית.